• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
GASTROÖSEFAGEAL REFLÜ HASTALIĞI (GÖRH) HAKKINDA BİLİNMEYENLER
Sayfalarımız
MODERN CERRAHİ UYGULAMALAR

DİKİŞSİZ MİKRO PENCERE YÖNTEMİ İLE TİROİD - GUATR CERRAHİSİ

LAPAROSKOPİK (KAPALI) VE HARMONİK  SAFRA  KESESİ MİDE BAĞIRSAK CERRAHİSİ

 

DİKİŞSSİZ LAPAROSKOPİK
KAPALI FITIK AMELİYATI

LAPAROSKOPİK KAPALI REFLÜ -MİDE FITIĞI CERRAHİSİ


BİLİYOR MUSUNUZ?

TİROİD BEZİ (GUATR) AMELİYATLARI ARTIK MİKROPENCERE

YÖNTEMİ İLE
DAHA ÇABUK,
DAHA KOLAY,
DAHA AZ RİSKLE, VE DAHA İYİ KOZMETİK SONUÇLAR İLE YAPILMAKTADİR.
Pelin Açıltan'ın Mide Fıtığı hakkındaki iletisine cevap veriyorum.....
DEĞERLİ KARDEŞİM,

ÖNCELİKLE "Bilirsiniz ki özel hastanelerde ameliyata bir merak vardır, maddi yönden" İFADENİZE KATILMADIĞIMI BELİRTEYİM. 26 YIL KAMU GÖREVİ VE KAMU HASTANESİNDE 12.000 AMELİYAT YAPTIKTAN SONRA  8 YILDIR ÖZEL HASTANEDE GÖREV YAPIYORUM. BENİM GÖREV YAPTIĞIM DÖNEMDE KAMU SAĞLIK SEKTÖRÜNDE BU GÜNKÜNÜN AKSİNE AMELİYAT DAHA ÇOK VE SIK YAPILIRDI. ANCAK GÜNÜMÜZDE KAMU SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAN HEKİMLER EKONOMİK NEDENLERLE (devletten emeklerinin karşılıklarını alamadıklarını ileri sürerek) AMELİYAT YAPMAK İSTEMİYOR. BİR KISMI HASTALARINI ÖZEL HASTANELERE YÖNLENDİRİYOR, ORALARDA KAÇAK AMELİYATLAR YAPIYOR, BİR KISMI İSE HASTALARINA NEDEN AMELİYAT OLMAMASI YÖNÜNDE GERÇEK DIŞI MASALLAR ANLATARAK KENDİLERİNİ AKLAMAYA ÇALIŞIYORLAR. 

BİR ÖZEL HASTANEDE BİR DOKTORA GİDER MUAYENE OLURSANIZ SONUÇ NE OLUR İSE OLSUN 1 AY SONRA GİTTİĞİNİZDE YİNE AYNI DOKTORA MUAYENE OLABİLİR, TEDAVİNİN SONUÇLARI İLE İLGİLİ OLARAK KONUŞABİLİR, TARTIŞABİLİRSİNİZ. (Burada kaçak işler yapmak için kurulmuş, 6 ayda bir sahi değiştiren,sözde sağlık kurumlarından değil, kurumsallaşmış, markalaşmış sorumluluklarını bile gerçek özel hastanelerden bahsediyorum) BİR KAMU HASTANESİNDE İSE 1 AY DEĞİL 1 GÜN SONRA BİLE GİTSENİZ SİZİ MUAYENE EDEN DOKTORU BULAMAZSINIZ, BULSANIZ BİLE KONUŞAMAZSINIZ, KONUŞSANIZ BİLE BELKİ SİZİ HATIRLAMAZ, HATIRLASA BİLE MASAL ANLATMAYA DEVAM EDER ÇÜNKÜ SİZE KARŞI NE YASAL, NE SOSYAL NE DE VİCDANİ BİR SORUMLULUĞU VARDIR. SİZ VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLER BEDAVAYA ALDIĞINIZI SANDIĞINIZ HİZMETİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI DÜŞÜNMEZ VE TARTIŞMAZSINIZ. HALBUKİ SİZE GEREKSİZ YAPILAN BİR YIĞIN TETKİK İÇİN SİZİN ADINIZA DEVLETTEN TAHSİL EDİLEN PARALARDAN HABERİNİZ YOKTUR. TEDAVİNİZİN DE İŞE YARAMADIĞINI DÜŞÜNÜRSEK BUNUN ADI, SİZİ KULLANARAK DEVLETİ SOYMAKTIR. AMA SİZLER BU DURUMA SEYİRCİ KALIRSINIZ ÇÜNKÜ CEBİNİZDEN PARA ÇIKMAMAKTADIR, AMA ÇEŞİTLİ PLATFORMLARDA NE OLACAK BU MEMLEKETİN HALİ DİYE SORULDUĞUNDA VATANSEVER KESİLİR MANGALDA KÜL BIRAKMAZSINIZ.

Gelelim sizin sorununuza:

MİDE FITIĞI KARIN VE GÖĞÜS BOŞLUĞUMUZU AYIRAN DİYAFRAMIN ORTASINDA BULUNAN VE İÇİNDEN YEMEK BORUSUNUN GEÇTİĞİ DELİĞİN ÇAPININ GENİŞLEMESİ SONUCU ORTAYA ÇIKAR. BU GENİŞLEME SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN GİDEREK ARTAR. ÇÜNKÜ BU SİZİN ANATOMİK OLUŞUMUNUZLA İLGİLİDİR. İLAÇLA VEYA BAŞKA YÖNTEMLERLE AZALMAZ, İYİLEŞMEZ. YIRTILMIŞ BİR KUMAŞI DİKMEDEN BİRLEŞTİREBİLİR MİSİNİZ?

MİDE FITIĞININ TANISI ENDOSKOPİ İLE KONUR, FOTOĞRAFI YA DA FİLMİ ÇEKİLİR. BU DURUMDA KONUNUN TARTIŞMAYA AÇIK BİR YANI KALMAZ. TEDAVİ CERRAHİDİR YANİ AMELİYAT OLMANIZ GEREKİR. ENDOSKOPİK OLARAK SAPTANMIŞ BİR MİDE FITIĞINIZ VARSA, BU KONUDA AMELİYATA GEREK OLMADIĞI KONUSUNDA SİZE MASAL ANLATANLAR, TIBBEN DELALET, HIYANET HATTA İHANET İÇİNDEDİRLER. GÜNÜMÜZDE BİLGİ EVRENSELDİR, GOOGLE AMCAYA MİDE FITIĞI DİYE YAZARSANIZ SİZE MİDE FITIĞI KONUSUNDA DEĞERLİ, CİDDİ CERRAHİ BİLGİ KAYNAKLARINI VEREBİLİR, SİZLER DE SİZE ANLATILAN MASALLARIN GEÇEKLİK BOYUTUNU YORUMLARSINIZ. BENZER BİLGİLERİ https://www.alicalikusu.com/?pnum=62&pt=Mide+fıtığı 

 ADRESİNDE YER ALAN YAZIDA DA DETAYLI OLARAK BULABİLİRSİNİZ.

SİZE İLAÇ TEDAVİSİ OLARAK ÖNERİLEN İLAÇLAR MİDE ASİT SALINIMIZI AZALTAN YA DA SALINAN ASİTİ NÖTRALİZE EDEN İLAÇLARDIR. BU İLAÇLAR 20 GÜNDEN FAZLA KULLANILMAZLAR. ÇÜNKÜ MİDE ASİTİNİZİ AZALTMAK, YEDİĞİNİZ BESİNLERDEKİ TÜM PROTEİN SİNDİRİMİNİ VE EMİLİMİNİ AZALTIR YA DA YOK EDER. BUNUN SONUCUNDA DA TÜM VÜCUDUNUZDA BU SAYFALARA SIĞMAYACAK PROBLEMLER ÇIKAR, ÇÜNKÜ VÜCUT PROTEİN DENGENİZ NEGATİFE KAYMIŞTIR. EN KISASINDAN ÇOK HAFİF BİR GRİPAL ENFEKSİYONDA YATAKLIK HASTA OLURSUNUZ HABERİNİZ OLMAZ.

SONUÇ OLARAK SON DURUMUNUZUN BELİRLENMESİ AMACI İLE YENİ VE İYİ BİR ENDOSKOPİ YAPTIRARAK MİDE FITIĞINIZIN OLUP OLMADIĞININ TESCİLİ SONRASINDA EĞER MİDE FITIĞINIZ VAR İSE AMELİYAT OLMANIZDAN BAŞKA ÇARENİZ OLMADIĞINI SÖYLEMEK ZORUNDAYIM. SAĞLIKLA KALIN....


  
814 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ALKALEN REFLÜ GASTRİT (Hayalet Hastalık)
ALKALEN REFLÜ GASTRİT TEDAVİSİ (Safra Kaçağı Gastriti)
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam94
Toplam Ziyaret848331
CEREN YARIM